سلام من و بسیاری از مشتاقان دیگر به شدت دوست داریم فیلم متری شیش و نیم رو ببینیم اونم تو پردیس هویزه که بهترین سالن کشوره، هیچ امکانی هست برای امشب رایزنی بشه که سانس اضافی گذاشته بشه؟ / سلام خبر اول تریبون آزادتون رو من دیروز درخواست کردم، و دیشب هم حدود ساعت 12 شب رفتم جلو سینما هویزه به امید اکران در سانس اضافی( رفتم چون تلفن برای خوشگلی و یه اپراتور فقط سانس فیلم های قبل از جشنواره رو اعلام میکنه)، امروز علاوه بر این که خواهش میکنم سانس جدید بزارین برای فیلم متری شیش و نیم ، به جون مادرتون قسم میدم یه رایزنی انجام بدین که اکران مجدد بشه، به خدا قسم جای دوری نمیره ، جون عزیزتون دوباره اکرانش کنین، دیدن فیلم تو سالن یک هویزه یه مزه دیگه داره

حالا این جشن روز سینما کی هست که آقای مدیرکل قول دادند بعد از جمع بندی نظرات مردمی ازفیلم برگزیده مردمی و سینماگران تقدیر بشه؟

درخواست های مکرر مخاطبان مردمی: لطفا بعضی از فیلمها را بعد 22 بهمن اکران کنید! حالا چی میشد از بعد وفات هم یکی دو روز مثل تهران جشنواره ادامه پیدا میکرد؟

مردم نگاره ها پس از پایان جشنواره - 4 / رایگانی فیلمهای بخش سیمرغ و پروانه ها دلیل خوبی برای بی توجهی به مخاطب و قطع فیلم از نیمه و پخش فیلم دیگه به دلخواه نمیشه!

مردم نگاره ها پس از پایان جشنواره -۱ / کسی که بلیط متری ۶.۵ میگیره بعد اس میدن بهش قراره فیلم دیگه ای بذاریم، چه نظری میتونه داشته باشه؟!

دو نظر از یک مخاطب: دوست داریم فیلم متری شیش و نیم رو ببینیم اونم تو پردیس هویزه که بهترین سالن کشوره...

این خنده دار نیست که مثلا همین دیشب من اطلس بودم، به جای فیلم تختی، فیلم شیش و نیم متری پخش کرد اما همه ازش استقبال كردیم!

پردیس اطلس فیلم «مردی بدون سایه» رو اکران نکرد، قول داد به زودی اکران میکنه، ولی تا حالا خبری نشده! لطفا بگید ما مجدد بلیت همون فیلم رو تهیه کنیم تا فرصت هست!

فیلم ,رو ,هویزه ,سانس ,، ,تو ,شیش و ,فیلم متری ,و نیم ,متری شیش ,رو ببینیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

همه چی موجوده پارسای بی ادعا production-of-furniture-and-beds-ig نیازهای خود را از ما بخواهید parvanehrangarang گلدفیش آکواریوم اصفهان فیلیمو 1 brooz5 گروه حقوقی آذروکیل 16812463