با این سبک نمایش فیلمها و بی احترامی که در پخش فیلمها به مخاطب با نامنظمی و به هم ریختگی ساعتهای پخش و فروش بلیطها میشه چرا برای مخاطب بعد از انتشار نسخه خانگی منافع کارگردان و تهیه کننده باید اهمیت داشته باشه؟ چون مردم ما خیلی روح بزرگی دارن که میبخشن؟ / از صب باز نکردن. شب که تو سالن سینما بودیم باز شده. اینا دیگه سوء مدیریت نیس. اینا لجبازی با مردمه! / چون میدونن هر وقت باز كنن در كسری از ثانیه پر میشه فكر كنم اول به رانتای دوروبرشون خبر میدن بعد باز میكنن و مردم عادی باید بعد از كلی انتظار با سالن پر شده روبرو بشن. این سایتا هم معلوم نمیكنه پر شده یا هنوز باز نشده. هردورو به یك شكل نشون میده. / دقیقن منم معتقدم از یه طریقی به نورچشمیاشون اطلاع میدن. / به خصوص هویزه همیشه اینطوری بوده. امسالم که دست حوزه هنری افتاده بدتر شده. دقت کردید همه سینماها باز میکنن بعد هویزه باز میکنه. وقتی هم میری تو سالن اگه دقت کنید از رو ظاهر افراد حاضر در ردیف های بالا خیلی چیزا مشخص میشه / دیروز بعدازظهر برای چند ثانیه باز شد و بعد بسته شد تا الان، من خریدم و بعد از خرید من بسته شد و یک ردیف دیگه هم به ردیف هایی که دست خود سینماست اضافه شد.

حالا این جشن روز سینما کی هست که آقای مدیرکل قول دادند بعد از جمع بندی نظرات مردمی ازفیلم برگزیده مردمی و سینماگران تقدیر بشه؟

درخواست های مکرر مخاطبان مردمی: لطفا بعضی از فیلمها را بعد 22 بهمن اکران کنید! حالا چی میشد از بعد وفات هم یکی دو روز مثل تهران جشنواره ادامه پیدا میکرد؟

مردم نگاره ها پس از پایان جشنواره - 4 / رایگانی فیلمهای بخش سیمرغ و پروانه ها دلیل خوبی برای بی توجهی به مخاطب و قطع فیلم از نیمه و پخش فیلم دیگه به دلخواه نمیشه!

مردم نگاره ها پس از پایان جشنواره -۱ / کسی که بلیط متری ۶.۵ میگیره بعد اس میدن بهش قراره فیلم دیگه ای بذاریم، چه نظری میتونه داشته باشه؟!

دو نظر از یک مخاطب: دوست داریم فیلم متری شیش و نیم رو ببینیم اونم تو پردیس هویزه که بهترین سالن کشوره...

این خنده دار نیست که مثلا همین دیشب من اطلس بودم، به جای فیلم تختی، فیلم شیش و نیم متری پخش کرد اما همه ازش استقبال كردیم!

پردیس اطلس فیلم «مردی بدون سایه» رو اکران نکرد، قول داد به زودی اکران میکنه، ولی تا حالا خبری نشده! لطفا بگید ما مجدد بلیت همون فیلم رو تهیه کنیم تا فرصت هست!

باز ,هم ,مخاطب ,فیلمها ,میشه ,ردیف ,بعد از ,منافع کارگردان ,کارگردان و ,و تهیه ,انتشار نسخه ,اهمیت داشته باشه؟ ,باید اهمیت داشته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه کولر گازی و اسپلیت های دیواری مشكلات وبلاگ شخصی یاشار گروسیان ژنرال سامان h-ghazaii درگاه کانال نسیم یاسوج و نسیم لردگان Little Nightmares webmag سینما پلاس پرتو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.